Hi, How Can We Help You?
 • Adres: Tunalı Hilmi Cad. Büklüm Sk. No. 69/1 Kavaklıdere/ANKARA
 • E-Posta: info@ulusalgocrandevu.com
 • Telefon: 0850 885 21 52

Randevu Al

Randevu Al

Göç İdaresi Randevu Hizmeti

Aşağıdaki Formu Doldurmanızın Ardından Danışmanlarımız En Kısa Sürede Size Ulaşacaktır.

  Adınız

  Soyadınız

  E-Posta

  Telefon

  Başvuru Türü

  Doğum Tarihi

  Başvuru Nedeni

  Başvuru Yapacağınız İl  Türkiye’de bulunan yabancılar, ilk geçiş ve uzatma başvurunuz için öncelikle randevu alın. Randevusuz başvurular kabul edilmemektedir. Randevularınızı hızlı ve kolayca alabilirsiniz. Randevu destek talebi oluşturmak için formu eksiksiz doldurun. Detaylı bilgi ve hazırlamanız gereken evraklar talebiniz doğrultusunda tarafınıza iletilecektir.

  İkamet izni başvurusuna başlamanız halinde 30 güne kadar başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Aksi halde tamamlanmayan başvurunuz izin verilen sürenizin sonunda sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecek olup bu durumda tekrar ilk/geçiş başvuru olarak başvuru yapmanız gerekmektedir.

  İkamet izni belgelerinde biyometrik (ICAO standartlarında) fotoğraf kullanımı zorunlu olup gerek E-ikamet sistemindeki başvuru sürecinde gerekse İl Göç İdaresi Müdürlüklerindeki işlemlerde aksaklık yaşanmaması adına söz konusu standartta fotoğraf uygunluğuna dikkat edilerek gerekmesi halinde fotoğrafların dijital halinin başvuru sürecinde ilgililere teslim edilmesi önem arz etmektedir. COVİD-19 Pandemisi ile mücadelede alınan önleyici tedbirler kapsamında il göç İdaresi müdürlüğü hizmet binalarına girişlerde HES Kodu zorunluluğu getirilmiş olup randevu tarihinizde il göç idaresi müdürlüklerine gitmeden önce HES Kodu almanız önemle rica olunur. (Ayrıntılı bilgi için: https://hayatevesigar.saglik.gov.tr/)